“Κόλλησε” εκτός έδρας ο ΠΑΟΚ, που ήρθε ισόπαλος με τον Λεβαδειακό (0-0). Μέσα στο 90λεπτο η ομάδα του Τούντορ παρουσιάστηκε κακή και έκανε μόνο δύο καλές ευκαιρίες για γκολ με τους Ροντρίγκες και Αθανασιάδη.

Στις καθυστερήσεις του ματς ο Μπερμπάτοφ σκόραρε με κεφαλιά, αλλά ο Αρετόπουλος σωστά καταλόγισε επιθετικό φάουλ του Βούλγαρου στον Τριποτσέρη.

Λεβαδειακός (Άκης Μάντζιος): Τσιντώτας, Στάθης, Τριποτσέρης, Μανωλάς, Ουόν, Νικολάου, Μουλόπουλος, Γιακουμάκης, Μίνγκας, Μάντζιος, Ντομοβτσίσκι

ΠΑΟΚ (Ίγκορ Τούντορ): Όλσεν – Τζαβέλλας, Μαλεζάς, Τζιόλης – Λέοβατς, Κάτσε, Τσίμιροτ, Ροντρίγκες (46’ Μυστακίδης), Σάμπο – Μακ, Αθανασιάδης (68’ Μπερμπάτοφ)